Strony związane z hasłem 'przedszkole psów poznań':

 • Przedszkole i szkolenie psów Poznań »

  W nowoczesnym świecie pieski czynnie uczestniczą w codziennym życiu swojej ludzkiej familii. Na nas skutkiem tego spoczywa wysiłek nauczenia naszego czworonożnego pupila psich manier.

  Dla czworonogów wykonywanie komend to tylko tresura, dla ludzi sposób na wychowanie, natomiast też zapewnienie bezpieczeństwa ulubieńcom. Zapraszamy do wspólnej pracy, nauki jak również frajdy opartej na pojęciu psich postępowań, rytuałów, rodzajów komunikacji. Dołożymy wszelkich starań aby przemienić przeciętnego właściciela, w niesztampowego mentora swojego czworonoga na naszych szkoleniach dla psów w Poznaniu.

  Pierwsze miesiące życia mają najważniejszy wpływ na usposobienie jak również przyzwyczajenia każdego czworonoga, wskazane jest w następstwie tego spożytkować ten okres na odpowiednią socjalizację szczeniaka. Zmyślne zapoznanie się z różnorodnymi bodźcami pozwoli mu na oswojenie się ze rzeczywistością i na budowanie dobrych związków z różnymi psami, a dodatkowo z ludźmi.

  Korzystając z wieloletniego doświadczenia wychowawczego oraz znajomości zoopsychologicznej pieczołowicie zaplanowaliśmy program psiego przedszkola.

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
Najlepsze DemotywatoryDarmowy KatalogSex RandkiKamerki dla dorosłych