Strony związane z hasłem 'programy do kosztorysowania':

 • Programy do kosztorysowania »

  Dla wymagających kosztorysantów firma KOMAKO oferuje program kosztorysowy Norma EXPERT. Jest to specjalistyczne oprogramowanie, z którym można stworzyć wycenę kosztorysową w różnych rodzajach. Zarówno kosztorys inwestorski, jak i do przedstawienia jako oferta, kalkulacją uproszczoną lub szczegółową. Każdy z tych rodzajów i metod może się przydać w pracy kosztorysanta przygotowującego oferty na przetargi czy szacującego ogólny koszt robót budowlanych.
  Oprogramowanie kosztorysowe Norma Expert unowocześniony wygląd ze wstęgą, która podpowiada opcje możliwe do przeprowadzenia. Ponadto w programie do kosztorysowaia możemy przygotować księgę przedmiarów, gdzie szczegółowo opiszemy wszystkie prace, do wykonania.
  Spółka KOMAKO zajmuje się dostarczaniem oprogramowania do kosztorysowania wraz z dodatkami takimi jak baza cen Intercebud, baza Sekocenbud czy oprogramowanie do przedmiarowania Miara PRO. KOMAKO zaprasza też na szkolenia z kosztorysowania w programie Norma, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych pracowników.

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO »

  Programy kosztorysowe to podstawowe narzędzia pracy w firmach budowlanych, gdzie służą do kalkulacji ofert i do sprawdzania poprawności otrzymywanych od podwykonawców kosztorysów.
  Dobry program kosztorysowy powinien być wygodny i dawać duże możliwości edycji posiadanych dokumentów.
  Norma PRO spełnia wszystkie te wymagania i co najważniejsze nie jest programem drogim. Stąd też jej duża popularność w małych firmach i wśród kosztorysantów indywidualnych.
  Norma Standard to nie jedyne oprogramowanie kosztorysowe, które warto polecić - na rynku funkcjonuje też tańsza i równie funkcjonalna Norma Standard oraz Norma Expert, nowoczesny program kosztorysowy.

  Data dodania: 12 05 2016 · szczegóły wpisu »
Najlepsze DemotywatoryDarmowy KatalogSex RandkiKamerki dla dorosłych