Strony związane z hasłem 'program kosztorysowy':

 • Norma PRO »

  Programy kosztorysowe to podstawowe narzędzia pracy w firmach budowlanych, gdzie służą do kalkulacji ofert i do sprawdzania poprawności otrzymywanych od podwykonawców kosztorysów.
  Dobry program kosztorysowy powinien być wygodny i dawać duże możliwości edycji posiadanych dokumentów.
  Norma PRO spełnia wszystkie te wymagania i co najważniejsze nie jest programem drogim. Stąd też jej duża popularność w małych firmach i wśród kosztorysantów indywidualnych.
  Norma Standard to nie jedyne oprogramowanie kosztorysowe, które warto polecić - na rynku funkcjonuje też tańsza i równie funkcjonalna Norma Standard oraz Norma Expert, nowoczesny program kosztorysowy.

  Data dodania: 12 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • program kosztorysowy norma pro »

  Program do kosztorysów Norma PRO oferuje funkcjonalności pozwalające na szczegółowe przygotowanie rozpiski kosztów inwestycji budowlanych. Tworzenie kosztorysów nie jest prostą sprawą i wymaga odpowiedniego narzędzia takiego właśnie jak Norma PRO. Warto poznać to oprogramowanie do kosztorysów i dowiedzieć się jakie funkcje ono oferuje.

  Data dodania: 17 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO kosztorysowe »

  Polecamy skorzystać z naszej oferty i wybrać dla swojej firmy odpowiednie narzędzie do tworzenia kosztorysów budowlanych. W naszym sklepie znajdziecie programy od bardzo popularnego producenta oprogramowania - firmy Athenasoft. Norma PRO, Standard czy Expert to propozycja dla firm stawiających na rozwój i nowoczesne narzędzia pracy. Zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń z obsługi programów kosztorysowych.

  Data dodania: 01 10 2017 · szczegóły wpisu »
Najlepsze DemotywatoryDarmowy KatalogSex RandkiKamerki dla dorosłych