oprogramowanie Podkategoria: oprogramowanie

 • Kotrak - Oprogramowanie medyczne »

  Jak każdemu z nas wiadomo czasy idą do przodu niemal w każdej dziedzinie. Wymaga to stosowania coraz to nowszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie oprogramowania aby usprawnić całą strukturę działania. Każdy szpital bądź placówka zdrowia powinna być wyposażona w odpowiednie oprogramowanie medyczne. Na pewno usprawni to pracę personelu oraz recepcji. Nasza firma w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanego oprogramowania medycznego zapewni Państwu to czego właśnie potrzebuje Państwa placówka. Obsługujemy również laboratoria dla których też produkujemy odpowiednie oprogramowanie wspomagające. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do współpracy.

  Data dodania: 02 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • enova365 »

  System ERP enova365 jest wymarzonym rozwiązaniem dla każdej firmy, która chce zoptymalizować działania pracowników. System enova365 sprawdzi się w firmach niezależnie od tego w jakiej branży one działają i na jak dużą skalę funkcjonują.
  Dodatkowo warto zainteresować się wdrożeniem systemu enova365 w formie ASP czyli z dostępem zdalnym. To rozwiązanie oferuje firma KOMAKO i pozwala na oszczędność kosztów koniecznych do wdrożenia systemu w firmie.
  Na stronie erp-enova. pl przegląd szczegółów dotyczących rozwiązania ERP enova365.

  Data dodania: 12 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż i serwis kas i drukarek Fiskus Service »

  Jesteś przedsiębiorcą lub dopiero zakładasz firmę? W takim razie potrzebujesz kase lub drukarke fiskalną. Zapraszamy do naszego sklepu w Przeźmierowie koło Poznania! Prowadzimy również sprzedaż internetową. Fiskus Computer Service to firma z wieloletnim doświadczeniem! Posiadamy duży wybór kas i drukarek fiskalnych w dobrych cenach! Prowadzimy też serwis urządzeń fiskalnych, oraz wykonujemy fiskalizację i przeglądy okresowe urządzeń. Prowadzimy również sprzedaż internetową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Norma Standard »

  Norma Standard jest najtańszym i podstawowym programem do kosztorysowania przygotowanym przez firmę Athenasoft, która znana jest ze swojej rodziny programów kosztorysowych. Norma Standard przeznaczona jest przede wszystkim dla kosztorysantów indywidualnych i mniejszych firm o niewielkich potrzebach dotyczących przygotowywania kosztorysów. Dla użytkowników bardziej zaawansowanych przewidziano programy Norma Pro i Norma Expert.

  Data dodania: 11 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Program Comarch ERP Optima »

  Comarch ERP Optima to nowoczesny system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Pozwala na dostęp do takich modułów jak na przykład: sprzedaż, magazyn, księgowość, kadry i płace. Mocną stroną programu Comarch ERP Optima jest jego zintegrowanie, które pozwala na kooperację podsystemów i zaoszczędzenie znacznej ilości czasu. Co więcej, system Optima pozwala na wysyłanie e-deklaracji. Kolejnym atutem tego oprogramowania jest to, że jest ono nieustannie aktualizowane do przepisów prawa oraz modernizowane. Na stronie udostępniony jest aktualny opis programu Comarch ERP Optima, jego ceny, wersja demo oraz możliwość złożenia zamówienia.

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO »

  Programy kosztorysowe to podstawowe narzędzia pracy w firmach budowlanych, gdzie służą do kalkulacji ofert i do sprawdzania poprawności otrzymywanych od podwykonawców kosztorysów.
  Dobry program kosztorysowy powinien być wygodny i dawać duże możliwości edycji posiadanych dokumentów.
  Norma PRO spełnia wszystkie te wymagania i co najważniejsze nie jest programem drogim. Stąd też jej duża popularność w małych firmach i wśród kosztorysantów indywidualnych.
  Norma Standard to nie jedyne oprogramowanie kosztorysowe, które warto polecić - na rynku funkcjonuje też tańsza i równie funkcjonalna Norma Standard oraz Norma Expert, nowoczesny program kosztorysowy.

  Data dodania: 12 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kasy i drukarki fiskalne Poznań - Fiskus Service - Oferta »

  Fiskus Computer Service serwisuje i montuje monitoring, sieci komputerowe, nagłośnienie, stanowiska kasowe, kasy fiskalne oraz serwery i dystrybutory na stacjach paliw i w marketach. Kompleksowe usługi serwisowe, konfiguracje sieci komputerowych oraz pomoc w doborze urządzeń fiskalnych do potrzeb klienta. Przeglądy okresowe i fiskalizacja w Wielkopolsce.

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • BUDCOMART PC SKLEP SERWIS KOMPUTEROWY PIŁA »

  Wyspecjalizowany zespół pracowników firmy BUD COM ART PC wykonuje kompleksowe usługi z branży IT dla firm i instytucji, a także dla klientów indywidualnych.

  Pracujemy w oparciu o nowoczesne technologie z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu, a doświadczenie naszych specjalistów gwarantuje wysoką jakość usług.

  Celem firmy jest budowanie trwałych relacji z naszymi klientami poprzez zapewnienie pełnego wsparcia informatycznego nad całym sprzętem i oprogramowaniem w ich firmie jak i domu.

  Data dodania: 25 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • program kosztorysowy norma pro »

  Program do kosztorysów Norma PRO oferuje funkcjonalności pozwalające na szczegółowe przygotowanie rozpiski kosztów inwestycji budowlanych. Tworzenie kosztorysów nie jest prostą sprawą i wymaga odpowiedniego narzędzia takiego właśnie jak Norma PRO. Warto poznać to oprogramowanie do kosztorysów i dowiedzieć się jakie funkcje ono oferuje.

  Data dodania: 17 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO kosztorysowe »

  Polecamy skorzystać z naszej oferty i wybrać dla swojej firmy odpowiednie narzędzie do tworzenia kosztorysów budowlanych. W naszym sklepie znajdziecie programy od bardzo popularnego producenta oprogramowania - firmy Athenasoft. Norma PRO, Standard czy Expert to propozycja dla firm stawiających na rozwój i nowoczesne narzędzia pracy. Zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń z obsługi programów kosztorysowych.

  Data dodania: 01 10 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: oprogramowanie

oprogramowanie - nowa strona:

Adres:
Najlepsze DemotywatoryDarmowy KatalogSex RandkiKamerki dla dorosłych