Psy Podkategoria: Psy

 • Przedszkole i szkolenie psów Poznań »

  W nowoczesnym świecie pieski czynnie uczestniczą w codziennym życiu swojej ludzkiej familii. Na nas skutkiem tego spoczywa wysiłek nauczenia naszego czworonożnego pupila psich manier.

  Dla czworonogów wykonywanie komend to tylko tresura, dla ludzi sposób na wychowanie, natomiast też zapewnienie bezpieczeństwa ulubieńcom. Zapraszamy do wspólnej pracy, nauki jak również frajdy opartej na pojęciu psich postępowań, rytuałów, rodzajów komunikacji. Dołożymy wszelkich starań aby przemienić przeciętnego właściciela, w niesztampowego mentora swojego czworonoga na naszych szkoleniach dla psów w Poznaniu.

  Pierwsze miesiące życia mają najważniejszy wpływ na usposobienie jak również przyzwyczajenia każdego czworonoga, wskazane jest w następstwie tego spożytkować ten okres na odpowiednią socjalizację szczeniaka. Zmyślne zapoznanie się z różnorodnymi bodźcami pozwoli mu na oswojenie się ze rzeczywistością i na budowanie dobrych związków z różnymi psami, a dodatkowo z ludźmi.

  Korzystając z wieloletniego doświadczenia wychowawczego oraz znajomości zoopsychologicznej pieczołowicie zaplanowaliśmy program psiego przedszkola.

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Weterynarz Jelenia Góra Andrzej Pozniak - »

  Przychodnia weterynaryjna dla małych zwierząt w Jeleniej Górze prowadzona przez lekarza weterynarii Andrzeja Poźniaka mieści się przy ul. Wiosennej 18. Lecznica dla zwierząt Jelenia Góra zajmuje się leczeniem psów, kotów oraz innych małych zwierząt jak chomiki, króliki, świnki morskie i tym podobne. Weterynarz Jelenia Góra podejmuje się leczenia zachowawczego, chirurgicznego oraz diagnostyki i profilaktyki chorób. Weterynaria Jelenia Góra wykonuje wszystkie niezbędne badania specjalistyczne jak USG, RTG czy badania laboratoryjne.

  Data dodania: 14 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Krematorium dla zwierząt warszawa »

  Wiele osób opiera się zakupowi czworonoga. Wierzą oni, że wymaga to za dużo czasu i pracy. I owszem, posiadanie pupila to ogromna odpowiedzialność, ale radość z tym związana wysoce przewyższa nasz wkład. Potwierdzi to każdy, kto ma kota lub psa. Zwierzak błyskawicznie staje się jednym z domowników. To sprawia, że momentjego uśpienia, jest zawsze bardzo trudny dla wszystkich członków rodziny. Pogodzenie się z jego odejściem to nie lada wyzwanie. Żeby skrócić okres żałoby, dobrze jest skorzystać z usług firmy Park Pamięci. Jej pracownicy zapewnią naszemu ulubieńcowi godne pożegnanie - najpierw dokonają spopielenia zwłok, aby następnie pochować prochy ukochanego psa lub kota. Dzięki temu poczujemy, że uczyniliśmy wszystko tak, jak należy.

  Data dodania: 15 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia Weterynaryjna ARKA Zielona Góra »

  Przychodnia weterynaryjna ARKA w Zielonej Górze oferuje kompleksowe leczenie chorób psów i kotów w szczególności schorzenia dermatologiczne i alergie. W naszym salonie dermatologicznym oferujemy kąpiele lecznicze, strzyżenie psów i kotów.

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psy

Psy - nowa strona:

Adres:
Najlepsze DemotywatoryDarmowy KatalogSex RandkiKamerki dla dorosłych